تماس با ما درباره ما
ControlPcb
UB10041
CapasitorX
Microcontroller
Power
Transducer
TransducerSet
Transistor Set (12Pcs)X4Pcs-Power  PCB
BordSilator
Generator   TransducerKWB

شرکت فرا صوت با بهره مندی از دانش متخصصان ایرانی و همکاری طراحان و متخصصان شرکت ksonic تایوان اقدام به ایجاد یک واحد تعمیرات کاملا تخصصی در زمینه تعمیرات دستگاههای آلتراسونیک نموده است.
در این راستا با تامین انواع بردهای داخلی ژنراتورهای آلتراسونیک (اعم از برد ترانزیستور،برد نوسان ساز، برد تنظیم توان، برد های ولتاژ و سایر ادوات الکترونیکی که در ساخت ژنراتورهای آلتراسونیک به کار رفته است) برای دستگاه های با توان و فرکانس و مدل متفاوت، سعی بر این است که در کوتاه ترین زمان ممکن اشکال موجود در دستگاه های تعمیری شناسایی و نسبت به رفع آن اقدام شود.
واحد تعمیرات شرکت فراصوت با تامین تجهیزات اندازه گیری بسیار دقیق که برای تنظیم ژنراتورهای آلتراسونیک مورد نیاز است، از قبیل اسپکتروم آنالیزور، اسیلوسکوپ، وات متر، اندوکتانس متر،با نظارت مستقیم واحد تحقیق و توسعه شرکت ksonic به مشتریان این اطمینان را می دهد که دستگاه مورد نظر به بهترین وجه ممکن تنظیم شده و اشکالات مربوط به هورن، ترندسیوسر و ژنراتور به طور کامل شناسایی و رفع می شود.
فرآیند تنظیم ژنراتور دقیقا مطابق با تجهیزات و دستورالعمل های شرکت ksonic انجام شده و پس از تنظیم و تحویل دستگاه بهترین جوش آلتراسونیک را خواهید داشت.
همچنین به مشتری این اطمینان داده می شود که کلیه بردهای الکترونیک و قطعات مورد استفاده برای جایگزینی با بردها و قطعات معیوب، صد در صد اورجینال بوده و از شرکت ksonic تامین موجودی خواهد شد.
برای رفع اشکال دستگاههای با برند متفاوت از ksonic در صورت موجودی قطعات مورد نیاز، می توانید با واحد فروش یا واحد تعمیرات هماهنگی کنید.

شرکت فراصوت آمادگی تامین قطعات یدکی کلیه محصولات را دارد:
۱- در دوره گارانتی : در طی دوران گارانتی درصورت خرابی واشکال، قطعات دستگاه، به صورت رایگان تعمیر ویا تعویض می گیرد .
۲- بعد از اتمام دوره گارانتی:چنانچه به هر دلیلی ، مشتریان محترم نیاز به قطعه داشته باشند ضمن تماس با واحد خدمات پس از فروش شرکت فراصوت (بخش التراسونیک) می توانند قطعات مورد نیاز خود را تامین نمایند .

 
تماس با ما درباره ما
 
پیوندها
 
   
   

تمام حقوق این وب سایت متعلق به فرا صوت می باشد